Jõhvi kesklinnas toimub 1. oktoobril VII Mihklilaat

  • 0

Jõhvi kesklinnas toimub 1. oktoobril VII Mihklilaat

mihklilaat-2016-1Jõhvi kesklinnas, Mihkli kiriku pargis ja  Rakvere tänaval toimub 1.oktoobril VII Mihklilaat, kus nii linnarahval kui külalistel on võimalik osta põllumajandus- ja aiasaadusi, istikuid, käsitöö- ja loodustooteid. Laadalised saavad külastada tasuta raamatute laata, toimub mitmeid õpitubasid, ammulaskmine. Laadal esitleb porganditoite MTÜ Kohalik Toit.

Külalistele pakutakse ka mitmekesist  kultuuriprogrammi: Jõhvi Mihkli kirikus toimub kell 11.00  orelimuusika pooltund ja kell 14.00 Sandra Nurmsalu kontsert. Lastele pakub laadarõõmu Jõhvi kindluskiriku muuseumis nukuteater Lepatriinu etendusega „Väike merineitsi“. Etendused toimuvad kell 12.00 eesti keeles ja kell 14.00 vene keeles. Samuti on kirikuaugus lastel võimalik lustida zorb-pallidega. Jõhvi kirikus on avatud näitused „Meri“ ja „Kirikud postkaartidel“.

Kindluskiriku muuseum on külastajatele avatud tasuta. Sandra Nurmsalu kontserdipileti eest tuleb tasuda 3 eurot, zorb-pallide pileti eest 2 eurot ja nukuteatri etenduse eest 1 euro.
Mihklilaata korraldab Jõhvi Muuseumi Selts. Üritust toetavad Kohaliku Omaalgatuse Programm, Jõhvi Vallavalitsus, Ida-Virumaa Käsitööselts ning Toila SPA.
Kontakt:

Astrid Niinepuu

Jõhvi Muuseumi Selts

Telefon:  5187590, e-post: astid.niinepuu@mail.ee

 

Kauplejate registreerimine: Anne Uttendorf, telefon 5157496

e-post: anne.uttendorf@gmail.com


Arhiiv