Juulis toimusid Jõhvi Mihkli kirikus XIII „Orelimuusika pooltunnid“

Juulis toimusid Jõhvi Mihkli kirikus XIII „Orelimuusika pooltunnid“

Category : Uncategorized

30.juuli 2020

Jõhvi Mihkli kirikus toimus juulis kolmeteistkümnendat korda orelimuusika minifestival „Orelimuusika pooltunnid“. Muusikasõpradele esinesid kolmel neljapäeva õhtul interpreedid Svetlana Kekiševa,  Erika Jefimova, Birgitta-Selestina Petropavlova ning Tuuliki Jürjo orelil ja Susanna Viktoria Mõtsmees torupillil.

Festival oli pühendatud Eesti helilooja Peeter Süda 100. surma-aastapäevale. Jõhvi Mihkli kirikus oli avatud ka Teatri- ja Muusikamuuseumi kogudest vastav näitus heliloojast.

Orelimuusika pooltunde korraldas Jõhvi Muuseumi Selts koostöös Lasnamäe Muusikakooli direktor Erika Jefimovaga. Jõhvi Mihkli kiriku XIII orelimuusika pooltundide toimumist toetasid Kultuurkapital, Jõhvi Muuseumi Selts, EELK Jõhvi Mihkli kogudus ja Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum.

Kõik kontserdid olid tasuta.

Kontakt:

Astrid Niinepuu